Uitslagen

Uitslagen Soneo Dance Challenge Zwolle zondag 7 oktober 2018
Teams en Double Dance & Freestyle!

BLOK 1

Naam team Vestiging Provincie Categorie Eind score Eind-Stand
           
FIRST CONTACT Streetdance Hip Hop   10-13 jaar    
The Next Edition Hoorn Noord-Holland 1 SDFC 10-13 28,2 1
No Limit Roden Drenthe 1 SDFC 10-13 28 2
Hel’s Attack Tiel Gelderland 2 SDFC 10-13 27,9 3
B-Unique Wezep Gelderland 1 SDFC 10-13 27,4 4
DIF Army Drills Leeuwarden / Akkrum Friesland 1 SDFC 10-13 26,3 5
           
Showdaance     10-13 jaar    
DIF Jungle Vibes Leeuwarden / Akkrum Friesland 2 SHWD 10-13 29,5 1
FIRE Coevorden Drenthe 2 SHWD 10-13 29 2
ESG Junior  Schagen  Noord-Holland 2 SHWD 10-13 28,4 3
AIM Like That Winschoten Groningen 2 SHWD 10-13 28,3 4
DIF Space-ific Leeuwarden / Akkrum Friesland 3 SHWD 10-13 27,8 5
Sparkling energy  Zeist Utrecht 2 SHWD 10-13 27,7 6
DIF Pink Ish Leeuwarden / Akkrum Friesland 4 SHWD 10-13 27,7 6
Disturbia Winschoten Groningen 1 SHWD 10-13 27,3 8
New Generation Zeist Utrecht 1 SHWD 10-13 26,8 9
           
IN BETWEEN Streetdance Hip Hop   10-13 jaar    
New Dance Illusion Drachten Friesland 8 SDBHH 10-13 28,85 1
Young & Fresh Helmond Noord-Brabant 1 SDBHH 10-13 28,8 2
SOS XXS Leeuwarden Friesland 6 SDBHH 10-13 28,55 3
Overkill Delfzijl Groningen 3 SDBHH 10-13 28,5 4
Yung Movement Zeist Utrecht 3 SDBHH 10-13 28,45 5
Young Skillz Opperdoes Noord-Holland 3 SDBHH 10-13 28,4 6
DIF Ultimate Domination Leeuwarden / Akkrum Friesland 5 SDBHH 10-13 28,2 7
Activ8 Coevorden Drenthe 3 SDBHH 10-13 28,1 8
DIF Young Ambition Leeuwarden / Akkrum Friesland 7 SDBHH 10-13 27,6 9
No Surrender Delfzijl Groningen 4 SDBHH 10-13 27,4 10
           
JAZZ     10-13 JAAR    
DIF Impressive Leeuwarden / Akkrum Friesland 9 Jazz 10-13 30,8 1
MK Dance Company  Den Haag Zuid-Holland 2 Jazz 10-13 29,5 2
PUUR! Harderwijk  Gelderland 3 Jazz 10-13 28,2 3
Tendanzz Dongen  Noord-Brabant 2 Jazz 10-13 27,8 4
pre-selectie Zoetermeer Zuid-Holland 1 Jazz 10-13 27,3 5
           
No Rules Streetdance Hip Hop   10-13 JAAR    
Early Alliance Helmond Noord-Brabant 3 SDHH 10-13 29,9 1
DSI Invasion Crew Assen Drenthe 5 SDHH 10-13 29,8 2
Lil’Peepz  Zeist Utrecht 4 SDHH 10-13 29,6 3
Uni Crew Ede Gelderland 4 SDHH 10-13 29,6 4
The Rebels  Groningen Groningen 6 SDHH 10-13 29 5
So Fine Hoorn Noord-Holland 4 SDHH 10-13 28,6 6
SkoolKidzz Winschoten Groningen 5 SDHH 10-13 27,9 7
All About The Benjamins Emmen Drenthe 4 SDHH 10-13 27,8 8
           
FIRST CONTACT Streetdance Hip Hop   6-9 JAAR    
DIF Attitude On! Leeuwarden / Akkrum Friesland 10 SDFC 6-9 27,1 1
Next Generation Coevorden Drenthe 6 SDFC 6-9 26,8 2
Epic Dancecrew Hasselt Overijssel 1 SDFC 6-9 26,4 3
           
Showdaance     6-9 jaar    
Y-Dance Explosion Almere Flevoland 1 SHWD 6-9 29,2 1
Showkids  Zeist Utrecht 5 SHWD 6-9 27,5 2
DIF Silly Kitty Rock Leeuwarden / Akkrum Friesland 11 SHWD 6-9 27 3
           
RULES HIP HOP   10-13 JAAR    
The Future Delfzijl Groningen 8 HHR 10-13 127,5 1
SkoolKidzz Winschoten Groningen 7 HHR 10-13 120,5 2
Bste opkomst  SkoolKidzz Winschoten

 


BLOK 2

Naam team Vestiging Provincie Categorie Eind score Eind-Stand
           
Notorius Delfzijl Groningen 1 SDBHH 6-9 27,55 1
The Young Rebels Volendam Noord-Holland 1 SDBHH 6-9 27,5 2
DIF Fresh Generation Leeuwarden / Akkrum Friesland 1 SDBHH 6-9 26,9 3
Double Extreme Steenwijk Overijssel 1 SDBHH 6-9 26,4 4
           
Mk Pearls Den Haag Zuid-Holland 1 FCH 10-13 27,5 1
Cheer Stars Winschoten Groningen 2 FCH 10-13 26,8 2
MK Emeralds  Den Haag Zuid-Holland 2 FCH 10-13 26,4 3
           
So Fly Delfzijl Groningen 3 HHR 6-9 126 1
           
New Born Crew Helmond Noord-Brabant 1 SDHH 6-9 27,9 1
058 Mini Leeuwarden Friesland 2 SDHH 6-9 27,8 2
           
Future Eindhoven Noord-Brabant 2 Jazz 6-9 26,9 1
Younique Dongen  Noord-Brabant 3 Jazz 6-9 26,8 2
           
Red Enemies Steenwijk Overijssel 2  SDFC 14-17 28,75 1
Latest Originals Haren Groningen 5 SDFC 14-17 28,7 2
Diversity Delfzijl Groningen 4 SDFC 14-17 27,1 3
DIF Female Explode Leeuwarden / Akkrum Friesland 3 SDFC 14-17 26,8 4
           
DIF Limitless Leeuwarden / Akkrum Friesland 5 SDBHH 14-17 29 1
Mayor DC Hasselt Overijssel 3 SDBHH 14-17 28,7 2
So Impressive Hoorn Noord-Holland 4 SDBHH 14-17 28,4 3
Ready2Move Edam Noord-Holland 2 SDBHH 14-17 28,3 4
DIF Junior Revolution Leeuwarden / Akkrum Friesland 4 SDBHH 14-17 28,1 5
Exclusive Blaricum Noord-Holland 3 SDBHH 14-17 28,05 6
AP-Crew Panningen Limburg 1 SDBHH 14-17 28 7
C-force Delfzijl Groningen 6 SDBHH 14-17 27,9 8
Epic Nation Veendam  Groningen 7 SDBHH 14-17 27,5 9
           
DIF Inspirational Arts Leeuwarden / Akkrum Friesland 7 Jazz 14-17 29,9 1
DIF True Motion Leeuwarden / Akkrum Friesland 6 Jazz 14-17 29,7 2
DIF United Hunters Leeuwarden / Akkrum Friesland 8 Jazz 14-17 29,6 3
Future Stars Nijverdal Overijssel 4 Jazz 14-17 29,2 4
Unique  Dongen  Noord-Brabant 4 Jazz 14-17 27,65 5
Jeugd-selectie Zoetermeer Zuid-Holland 3 Jazz 14-17 27,6 6
           
Solid Roots Helmond Noord-Brabant 5 SDHH 14-17 31,5 1
Not Your Average Winterswijk Drenthe 3 SDHH 14-17 29,7 2
D-Quality Emmen Drenthe 2 SDHH 14-17 29,65 3
Recreation  Zeist Utrecht 1 SDHH 14-17 29,6 4
DragonCrew Ede Gelderland 1 SDHH 14-17 29,2 5
Hysteria Veendam  Groningen 8 SDHH 14-17 28,5 6
058 XS Leeuwarden Friesland 9 SDHH 14-17 28,4 7
058 M Leeuwarden Friesland 10 SDHH 14-17 28,4 7
The Monsters Groningen Groningen 9  SDHH 14-17 28,3 8
           
ESG Dancecrew  Schagen  Noord-Holland 5 SHWD 14-17 29,9 1
Oxygym Juniors Veendam  Groningen 10 SHWD 14-17 29,7 2
Young Ambition Zeist Utrecht 2 SHWD 14-17 28,3 3
Dreams Coevorden Drenthe 4 SHWD 14-17 28,2 4

 


BLOK 3

Naam team Vestiging Provincie Categorie Eind score Eind-Stand
      Rules    
           
XTRordinary Dokkum Friesland 1 HHR 12-16 126 1
La Revolution Almelo  Overijssel 2  HHR 12-16 113 2
La Funk Almelo  Overijssel 1 HHR 12-16 111 3
           
No Rules Modern   18+    
Flowing Motion Zeist Utrecht 1 MO 18+ 28,6 1
Bjenvita Zoetermeer Zuid-Holland 2 MO 18+ 27,6 2
           
First Contact streetdance/hip hop   18+    
No Nonsense Hilversum Noord-Holland 1 SDFC 18+ 28,8 1
Empire Delfzijl Groningen 1 SDFC 18+ 27,9 2
Overload Roden Drenthe 1 SDFC 18+ 27,8 3
           
No Rules Showdance   18+    
Power Dance Squad Coevorden Drenthe 2 SHWD 18+ 30,5 1
AIM Demoteam Winschoten Groningen 2 SHWD 18+ 29,1 2
Fierce Nijverdal Overijssel 2  SHWD 18+ 28 3
           
In Between streetdance/hip hop   18+    
AIM Urban  Movement Winschoten Groningen 4 SDBHH 18+ 29,1 1
In-Extenso Squad Beilen Drenthe 3 SDBHH 18+ 28,8 2
B-United Wezep Gelderland 2 SDBHH 18+ 28,25 3
Femine Roots Haren Groningen 3 SDBHH 18+ 28,2 4
The Funky Formation Heteren  Gelderland 1 SDBHH 18+ 27,9 5
           
Rules streetdance/hip hop   18+    
Be.You.Nique Zwolle Overijssel 4 Jazz 18+ 31,8 1
Cassimio Zoetermeer Zuid-Holland 3 Jazz 18+ 28,6 2
Disguise Nijverdal Overijssel 3 Jazz 18+ 28,3 3
Fusion Dongen  Noord-Brabant 1 Jazz 18+ 28,1 4
           
No Rules streetdance/hip hop   18+    
058 XL Leeuwarden Friesland 2 SDHH 18+ 29,8 1
United Flavours Edam Noord-Holland 5 SDHH 18+ 29,4 2
058 L Leeuwarden Friesland 3 SDHH 18+ 29,3 3
Amnesia Hoorn Noord-Holland 2 SDHH 18+ 28,9 4
2XLcrew Hoogeveen Drenthe 4 SDHH 18+ 28,85 5
Born2Rock Edam Noord-Holland 3 SDHH 18+ 28,8 6
Urban Rebels  Volendam Noord-Holland 4 SDHH 18+ 28,7 7
Midnight Poison Emmeloord Flevoland 1 SDHH 18+ 28,1 8
Udf Solution Coevorden Groningen 5 SDHH 18+ 28,1 9
           
Rules HiP Hop   14+    
Outlawz Delfzijl Groningen 7 HHR 14+ 140 1
The Queens Edam Noord-Holland 6 HHR 14+ 137,5 2
Candy Soda Popcorn Roden Drenthe 5 HHR 14+ 133 3
Next Episode Crew Nijverdal Overijssel 5 HHR 14+ 131,5 4
Oxygym Crew Veendam  Groningen 6 HHR 14+ 128,5 5
           
Rules JAZZ   14+    
AIM Like This Winschoten Groningen 8 JR 14+ 147 1
DIF_Ferent Bodies Leeuwarden / Akkrum Friesland 4 JR 14+ 143 2
Fierce Nijverdal Overijssel 6 JR 14+ 140 3
One Ambition  Dongen  Noord-Brabant 2 JR 14+ 134,5 4
Livello Zoetermeer Zuid-Holland 5 JR 14+ 132 5
Novimento Zoetermeer Zuid-Holland 4 JR 14+ 130,5 6

 


BEST TEAM OFF THE DAY @ The Soneo Dance Challenge zondag 7 oktber 2018

Be.You.Nique Zwolle Overijssel  Jazz 18+ 31,8 1
Mag in 2019 aan alle voorrondes gratis meedoen met Be.You.Nique in de categorie Jazz 18+
           
Solid Roots Helmond Noord-Brabant  SDHH 14-17 31,5 2
DIF Impressive Leeuwarden / Akkrum Friesland  Jazz 10-13 30,8 3
MK Emeralds  Den Haag Zuid-Holland  FCHR 12-16 30,7 4
Power Dance Squad Coevorden Drenthe  SHWD 18+ 30,5 5
DIF Inspirational Arts Leeuwarden / Akkrum Friesland  Jazz 14-17 29,9 6
ESG Dancecrew  Schagen  Noord-Holland  SHWD 14-17 29,9 6
Early Alliance Helmond Noord-Brabant  SDHH 10-13 29,9 6
DSI Invasion Crew Assen Drenthe  SDHH 10-13 29,8 9
058 XL Leeuwarden Friesland  SDHH 18+ 29,8 9
Oxygym Juniors Veendam  Groningen  SHWD 14-17 29,7 11
DIF True Motion Leeuwarden / Akkrum Friesland  Jazz 14-17 29,7 11
Not Your Average Winterswijk Gelderland  SDHH 14-17 29,7 11
D-Quality Emmen Drenthe  SDHH 14-17 29,65 14
DIF United Hunters Leeuwarden / Akkrum Friesland  Jazz 14-17 29,6 15
Recreation  Zeist Utrecht  SDHH 14-17 29,6 15
Lil’Peepz  Zeist Utrecht  SDHH 10-13 29,6 15
Uni Crew Ede Gelderland  SDHH 10-13 29,6 15
MK Dance Company  Den Haag Zuid-Holland  Jazz 10-13 29,5 19
DIF Jungle Vibes Leeuwarden / Akkrum Friesland  SHWD 10-13 29,5 20
United Flavours Edam Noord-Holland  SDHH 18+ 29,4 21
AIM Like This Winschoten Groningen  JR 14+ 29,4 21
058 L Leeuwarden Friesland  SDHH 18+ 29,3 23
Y-Dance Explosion Almere Friesland  SHWD 6-9 29,2 24
Future Stars Nijverdal Overijssel  Jazz 14-17 29,2 24
DragonCrew Ede Gelderland  SDHH 14-17 29,2 24
AIM Demoteam Winschoten Groningen  SHWD 18+ 29,1 27
AIM Urban  Movement Winschoten Groningen  SDBHH 18+ 29,1 27
DIF Limitless Leeuwarden / Akkrum Friesland  SDBHH 14-17 29 29
FIRE Coevorden Drenthe  SHWD 10-13 29 29
The Rebels  Groningen Groningen  SDHH 10-13 29 29
Amnesia Hoorn Noord-Holland  SDHH 18+ 28,9 32
New Dance Illusion Drachten Friesland  SDBHH 10-13 28,85 33
2XLcrew Hoogeveen Drenthe  SDHH 18+ 28,85 33
No Nonsense Hilversum Noord-Holland  SDFC 18+ 28,8 35
Born2Rock Edam Noord-Holland  SDHH 18+ 28,8 35
Young & Fresh Helmond Noord-Brabant  SDBHH 10-13 28,8 35
In-Extenso Squad Beilen Drenthe  SDBHH 18+ 28,8 35
Red Enemies Steenwijk Overijssel  SDFC 14-17 28,75 39
Mayor DC Hasselt Overijssel  SDBHH 14-17 28,7 40
Latest Originals Haren Groningen  SDFC 14-17 28,7 40
Urban Rebels  Volendam Noord-Holland  SDHH 18+ 28,7 40
So Fine Hoorn Noord-Holland  SDHH 10-13 28,6 43
Cassimio Zoetermeer Zuid-Holland  Jazz 18+ 28,6 43
DIF_Ferent Bodies Leeuwarden / Akkrum Friesland  JR 14+ 28,6 43
Flowing Motion Zeist Utrecht  MO 18+ 28,6 43
SOS XXS Leeuwarden Friesland  SDBHH 10-13 28,55 47
Hysteria Veendam  Groningen  SDHH 14-17 28,5 48
Overkill Delfzijl Groningen  SDBHH 10-13 28,5 48
Yung Movement Zeist Utrecht  SDBHH 10-13 28,45 50
So Impressive Hoorn Noord-Holland  SDBHH 14-17 28,4 51
058 XS Leeuwarden Friesland  SDHH 14-17 28,4 51
058 M Leeuwarden Friesland  SDHH 14-17 28,4 51
ESG Junior  Schagen  Noord-Holland  SHWD 10-13 28,4 51
Young Skillz Opperdoes Noord-Holland  SDBHH 10-13 28,4 51
Young Ambition Zeist Utrecht  SHWD 14-17 28,3 56
Disguise Nijverdal Overijssel  Jazz 18+ 28,3 56
Ready2Move Edam Noord-Holland  SDBHH 14-17 28,3 56
The Monsters Groningen Groningen  SDHH 14-17 28,3 56
AIM Like That Winschoten Groningen  SHWD 10-13 28,3 56
B-United Wezep Gelderland  SDBHH 18+ 28,25 61
Dreams Coevorden Drenthe  SHWD 14-17 28,2 62
DIF Ultimate Domination Leeuwarden / Akkrum Friesland  SDBHH 10-13 28,2 62
Femine Roots Haren Groningen  SDBHH 18+ 28,2 62
The Next Edition Hoorn Noord-Holland  SDFC 10-13 28,2 62
PUUR! Harderwijk  Gelderland  Jazz 10-13 28,2 62
Activ8 Coevorden Drenthe  SDBHH 10-13 28,1 67
Midnight Poison Emmeloord Friesland  SDHH 18+ 28,1 67
DIF Junior Revolution Leeuwarden / Akkrum Friesland  SDBHH 14-17 28,1 67
Fusion Dongen  Noord-Brabant  Jazz 18+ 28,1 67
Udf Solution Coevorden Groningen  SDHH 18+ 28,1 67
Exclusive Blaricum Noord-Holland  SDBHH 14-17 28,05 72
AP-Crew Panningen Limburg  SDBHH 14-17 28 73
No Limit Roden Drenthe  SDFC 10-13 28 73
Fierce Nijverdal Overijssel  SHWD 18+ 28 73
Outlawz Delfzijl Groningen  HHR 14+ 28 73
Fierce Nijverdal Overijssel  JR 14+ 28 73
C-force Delfzijl Groningen  SDBHH 14-17 27,9 78
New Born Crew Helmond Noord-Brabant  SDHH 6-9 27,9 78
Hel’s Attack Tiel Gelderland  SDFC 10-13 27,9 78
SkoolKidzz Winschoten Groningen  SDHH 10-13 27,9 78
Empire Delfzijl Groningen  SDFC 18+ 27,9 78
The Funky Formation Heteren  Gelderland  SDBHH 18+ 27,9 78
058 Mini Leeuwarden Friesland  SDHH 6-9 27,8 84
DIF Space-ific Leeuwarden / Akkrum Friesland  SHWD 10-13 27,8 84
Overload Roden Drenthe  SDFC 18+ 27,8 84
Tendanzz Dongen  Noord-Brabant  Jazz 10-13 27,8 84
All About The Benjamins Emmen Drenthe  SDHH 10-13 27,8 84
Sparkling energy  Zeist Utrecht  SHWD 10-13 27,7 89
DIF Pink Ish Leeuwarden / Akkrum Friesland  SHWD 10-13 27,7 89
Unique  Dongen  Noord-Brabant  Jazz 14-17 27,65 91
Mk Pearls Den Haag Zuid-Holland  FCH 10-13 27,6 92
DIF Young Ambition Leeuwarden / Akkrum Friesland  SDBHH 10-13 27,6 92
Jeugd-selectie Zoetermeer Zuid-Holland  Jazz 14-17 27,6 92
Bjenvita Zoetermeer Zuid-Holland  MO 18+ 27,6 92
Notorius Delfzijl Groningen  SDBHH 6-9 27,55 96
The Young Rebels Volendam Noord-Holland  SDBHH 6-9 27,5 97
Epic Nation Veendam  Groningen  SDBHH 14-17 27,5 97
Showkids  Zeist Utrecht  SHWD 6-9 27,5 97
The Queens Edam Noord-Holland  HHR 14+ 27,5 97
No Surrender Delfzijl Groningen  SDBHH 10-13 27,4 101
B-Unique Wezep Gelderland  SDFC 10-13 27,4 101
Disturbia Winschoten Groningen  SHWD 10-13 27,3 103
pre-selectie Zoetermeer Zuid-Holland  Jazz 10-13 27,3 103
Diversity Delfzijl Groningen  SDFC 14-17 27,1 105
DIF Attitude On! Leeuwarden / Akkrum Friesland  SDFC 6-9 27,1 105
DIF Silly Kitty Rock Leeuwarden / Akkrum Friesland  SHWD 6-9 27 107
Future Eindhoven Noord-Brabant  Jazz 6-9 26,9 108
DIF Fresh Generation Leeuwarden / Akkrum Friesland  SDBHH 6-9 26,9 108
One Ambition  Dongen  Noord-Brabant  JR 14+ 26,9 108
Next Generation Coevorden Drenthe  SDFC 6-9 26,8 111
Younique Dongen  Noord-Brabant  Jazz 6-9 26,8 111
DIF Female Explode Leeuwarden / Akkrum Friesland  SDFC 14-17 26,8 111
New Generation Zeist Utrecht  SHWD 10-13 26,8 111
Candy Soda Popcorn Roden Drenthe  HHR 14+ 26,6 115
Double Extreme Steenwijk Overijssel  SDBHH 6-9 26,4 116
Cheer Stars Winschoten Groningen  FCH 10-13 26,4 116
Epic Dancecrew Hasselt Overijssel  SDFC 6-9 26,4 116
Livello Zoetermeer Zuid-Holland  JR 14+ 26,4 116
DIF Army Drills Leeuwarden / Akkrum Friesland  SDFC 10-13 26,3 120
Next Episode Crew Nijverdal Overijssel  HHR 14+ 26,3 120
Novimento Zoetermeer Zuid-Holland  JR 14+ 26,1 122
Oxygym Crew Veendam  Groningen  HHR 14+ 25,7 123
So Fly Delfzijl Groningen  HHR 6-9 25,2 124
XTRordinary Dokkum Friesland  HHR 12-16 25,2 125
The Future Delfzijl Groningen  HHR 10-13 24,3 126
SkoolKidzz Winschoten Groningen  HHR 10-13 24 127
La Revolution Almelo  Overijssel  HHR 12-16 22,6 128
La Funk Almelo  Overijssel  HHR 12-16 22,2 129


PROVINCIE – CUP 2018

BLOK 1 NK SONEO DANCE CHALLENGE 2018
Provincie   Friesland     89,15
Beker gaat naar: DIF Impressive Leeuwarden / Akkrum Jazz 10-13  
Provincie   Drenthe     86,9
Provincie   Noord-Brabant      86,5
Provincie   Groningen      85,8
Provincie   Utrecht      85,75
Provincie   Gelderland     85,7
Provincie   Noord-Holland      85,4
 
BLOK 2 NK SONEO DANCE CHALLENGE 2018
Provincie   Friesland     89,2
Beker gaat naar: DIF Inspirational Arts Leeuwarden / Akkrum Jazz 14-17  
Provincie   Noord-Brabant      87,05
Provincie   Groningen      86,9
Provincie   Overijssel     86,65
Provincie   Noord-Holland     86,6
Provincie   Drenthe     85,85
Provincie   Zuid-Holland     80,8
 
BLOK 3 NK SONEO DANCE CHALLENGE 2018
Provincie   Drenthe     88,15
Beker gaat naar: Power Dance Squad Coevorden SHWD 18+  
Provincie   Overijssel     88,1
Provincie   Friesland     87,7
Provincie   Groningen     87,6
Provincie   Noord-Holland     87,1
Provincie   Zuid-Holland     81,1

 


Soneo Dance Challenge de citystage – Double Dance

Naam team Vestiging Categorie Choreo Total Kaoz Show your Skillz tussenstand Eind-Stand
      ranking ranking ranking    
Soneo Dance Challenge FREESTYLE CONTEST
Bobbie Enschede Freestyle All-style 6-9 Division 1 1 1 3 1
Ebby Enschede Freestyle All-style 6-9 Division 3 2 2 7 2
Lydia Stigter Winschoten Freestyle All-style 6-9 Division 5 3 3 11 3
Sascha Winschoten Freestyle All-style 6-9 Division 2 4 4 10 4
Yinthe Aalderink Almelo Freestyle All-style 6-9 Division 4 5 5 14 5
Naam team Vestiging Categorie Choreo Total Kaoz Show your Skillz tussenstand Eind-Stand
      ranking ranking ranking    
Soneo Dance Challenge FREESTYLE CONTEST
Matano Chireya Winschoten Freestyle All-style 10-13 Division 1 2 3 6 1
Don-Diego  Alkmaar Freestyle All-style 10-13 Division 2 3 2 7 2
Geena  Alkmaar Freestyle All-style 10-13 Division 4 1 1 6 3
Emma    Freestyle All-style 10-13 Division 3 7 7 17 4
Tess Bloem Almelo Freestyle All-style 10-13 Division 6 5 6 17 5
Joyce den Besten Wezep Freestyle All-style 10-13 Division 5 10 4 19 6
Amber Boersma Roden Freestyle All-style 10-13 Division 7 4 9 20 7
Dustin Hoogland Wezep Freestyle All-style 10-13 Division 10 8 5 23 8
Demi van Boven Wezep Freestyle All-style 10-13 Division 8 6 10 24 9
Madelief Goinga Almelo Freestyle All-style 10-13 Division 9 9 8 26 10
Naam team Vestiging Categorie Choreo Total Kaoz Show your Skillz tussenstand Eind-Stand
      ranking ranking ranking    
Soneo Dance Challenge FREESTYLE CONTEST
Roze Gunal Zwolle Freestyle All-style 14+ Division 1 1 1 3 1
Jamie Ede Freestyle All-style 14+ Division 4 2 4 10 2
Caissa Ede Freestyle All-style 14+ Division 2 3 2 7 3
Leroy Wielink Zwolle Freestyle All-style 14+ Division 3 4 5 12 4
Fleur van den Berg  Wezep Freestyle All-style 14+ Division 5 5 3 13 5
               
               
Soneo Dance Challenge Double Dance All-style 
Duo Penotti  Enschede Double Dance All-style 6-9 jaar     141,1   1
Emma & Quincy  Den Haag Double Dance All-style 6-9 jaar     128   2
Sacha & Chanel  Winschoten Double Dance All-style 6-9 jaar     126,7   3
Soneo Dance Challenge Double Dance All-style 
Imaginary Friend  Heerhugowaard Double Dance All-style 10-13 jaar     165   1
Jennifer & Demi  Hoorn Double Dance All-style 10-13 jaar     143,3   2
Mantano & Manuel Winschoten Double Dance All-style 10-13 jaar     139,6   3
Ranitha & Serafyna  Assen Double Dance All-style 10-13 jaar     138,5   4
Kim & Geena  Alkmaar Double Dance All-style 10-13 jaar     136,2   5
Stacey & Willemijn  Den Haag Double Dance All-style 10-13 jaar     132,8   6
Joyce & Noa  Wezep Double Dance All-style 10-13 jaar     132   7
Badgirls  Heerhugowaard Double Dance All-style 10-13 jaar     131,8   8
Kaya en Emilie  Den Haag Double Dance All-style 10-13 jaar     130,8   9
Noëlle & Britt  Emmen Double Dance All-style 10-13 jaar     128,9   10
Anna en Isa   Double Dance All-style 10-13 jaar     124,8   11
Double Trouble  Emmen Double Dance All-style 10-13 jaar     124,1   12
 
Soneo Dance Challenge Double Dance All-style 
Leroy & Jara  Hoogeveen Double Dance All-style 14+ jaar     162,4   1
Together  Heerhugowaard Double Dance All-style 14+ jaar     159,9   2
Chantal & Anne-Wil  Emmen Double Dance All-style 14+ jaar     158,7   3
No Limit  Emmen    Double Dance All-style 14+ jaar     153,6   4
Marcel & Sandra Wezep Double Dance All-style 14+ jaar     152,2   5
Friendly strangers  Heerhugowaard Double Dance All-style 14+ jaar     151   6
Chloe en Natascha  Den Haag Double Dance All-style 14+ jaar     150,5   7
Beyond Basic Ede Double Dance All-style 14+ jaar     145,6   8
Lost Dolls  Heerhugowaard Double Dance All-style 14+ jaar     133,3   9
Naam team Vestiging Provincie jury 1 jury 2 Eind score   Eind-Stand
             
Soneo Dance Challenge Double Dance Rules – Cheerdance
Emma & Quincy  Den Haag Double Dance Cheer 6-9 jaar     120,9   1
 
Soneo Dance Challenge Double Dance Rules – Hip Hop
No Type  Emmen Double Dance Hip Hop 12-16 jaar     152,7   1
Manou & Fleur  Winterswijk Double Dance Hip Hop 12-16 jaar     148,7   2
Suhayla & Mares  Winschoten Double Dance Hip Hop 12-16 jaar     136,2   3
Trouble Twins Almelo Double Dance Hip Hop 12-16 jaar     134,1   4
Femke & Mila  Panningen Double Dance Hip Hop 12-16 jaar     132,9   5
Roos & Renske  Ede Double Dance Hip Hop 12-16 jaar     126,5   6
 
Soneo Dance Challenge Double Dance Rules – Cheerdance
Kaya & Emilie Den Haag Double Dance Cheer 10-13 jaar     136,2   1
Stacey & Willemijn Den Haag Double Dance Cheer 10-13 jaar     132,1   2
 
Soneo Dance Challenge Double Dance Rules – JAZZ
Elise & Laura Winschoten Double Dance Jazz 12-16 jaar     142,3   1
Fauve & Kimberly  Hoofddorp Double Dance Jazz 12-16 jaar     136,5   2
Micklin & Bente  Winschoten Double Dance Jazz 12-16 jaar     131,8   3
 
Soneo Dance Challenge Double Dance Rules – Hip Hop
Arwen & Ezra  Schoonebeek Double Dance Hip Hop 10-13 jaar     152,2   1
Matano & Manuel  Winschoten Double Dance Hip Hop 10-13 jaar     148,6   2
B2B  Emmen Double Dance Hip Hop 10-13 jaar     143,2   3
Emma & Nikkie Hoorn Double Dance Hip Hop 10-13 jaar     137,8   4
Britt en Yara Schoonebeek Double Dance Hip Hop 10-13 jaar     137   5
Esmee & Lisa  Almelo Double Dance Hip Hop 10-13 jaar     135,3   6
 
Soneo Dance Challenge Double Dance Rules – Hip Hop
Tim & Kim  Winterswijk Double Dance Hip Hop 14+ jaar     162,8   1
Double Attack  Edam Double Dance Hip Hop 14+ jaar     150,4   2
Caissa & Jamie  Ede Double Dance Hip Hop 14+ jaar     145,1   3
X-treme  Edam Double Dance Hip Hop 14+ jaar     142,7   4
D-one  Edam Double Dance Hip Hop 14+ jaar     140,9   5
Grace en Enzo Helmond Double Dance Hip Hop 14+ jaar     137,4   6
Suhayla & Mares  Winschoten Double Dance Hip Hop 14+ jaar     137,3   7
 
Soneo Dance Challenge Double Dance Rules – JAZZ
Emma en Laura Winschoten Double Dance Jazz rules 14+ jaar     153,2   1
 
Soneo Dance Challenge Double Dance Rules – Cheerdance
Chloe en Natasja Den haag Double Dance  Cheer 12-16     154,1   1

Wijzigingen en fouten voorbehouden.
Aan deze pagina kunnen geen rechten worden ontleend.