Uitslagen

Uitslagen Soneo Dance Challenge Assen maandag 2 april 2018
Teams en Double Dance & Freestyle!

BLOK 1

  VESTIGING    SCORES  EINDSTAND
Hip Hop  10-13 jaar Rules    
The Future Delfzijl   59 1
SkoolKidzz Winschoten   57,75 2
Exist Assen   57 3
Trouble Makers Almelo   50 4
         
Jazz 10-13 jaar No-Rules  SCORES  EINDSTAND
MK Dance Company  Den Haag   28,9 1
DIF Impressive Leeuwarden / Akkrum   28,3 2
Force Fusion  Leeuwarden   27,5 3
MDC Junior Amsterdam   27 4
         
Streetdance Hip Hop 10-13 jaar First Contact  SCORES  EINDSTAND
DSI Young Inspration Assen   29,6 1
All About The Benjamins Emmen   29,2 2
Flame Marum   28,4 3
Overkill Delfzijl   28,2 4
Pretty Compact  Leeuwarden   27,8 5
No Limit Roden   27,8 5
B-Unique Wezep   26,8 5
Fresh Delight Winschoten   26,6 8
DCW Dance Creators Winschoten   26,4 9
Young Bulls Assen   26,3 10
Bassline Assen   26,05 11
DIF Summer Energy Leeuwarden / Akkrum   26 12
Dangerous Divas Hoogeveen   25,8 13
DIF Army Drills Leeuwarden / Akkrum   25,1 14
DV-NationCrew Emmen   25,05 15
GRLPWR Stadskanaal   25 16
Minor but Major Haren   24,9 17
Rhythms Nieuwleusen   24,5 18
         
Showdance 10-13 jaar No-Rules  SCORES  EINDSTAND
DCW Like That Winschoten   29,1 1
DIF Jungle Vibes Leeuwarden / Akkrum   28,6 2
DIF Space-ific Leeuwarden / Akkrum   27 3
DIF Pink Ish Leeuwarden / Akkrum   26,9 4
Disturbia Winschoten   26,8 5
PUUR! Harderwijk    26,4 6
Different Movement Winschoten   26,3 7
DIF Fire Illusion Leeuwarden / Akkrum   26,2 8
         
sTreetdandce Hip Hop 10-13 jaar No-Rules    
DSI Invasion Crew Assen   29,8 1
The Rebels  Groningen   29,6 2
Rage Marum   29,1 3
Young Skillz Opperdoes   28,6 4
New Dance Illusion Drachten   28,3 5
SOS XXS Leeuwarden   28,1 6
Hysterical Dance Crew Kijndijk    28 7
DIF Ultimate Domination Leeuwarden / Akkrum   27,75 8
GirlCode Winschoten   27,7 9
B-Ready   Leeuwarden   27,5 10
DCT Next Level Schoonebeek   27,3 11
058 XXS Leeuwarden   27,2 12
Mantronix Zwolle   27,1 13
DIF Young Ambition Leeuwarden / Akkrum   27,1 13
The Next Edition Hoorn   26,95 15
Force One Assen   26,9 16
DCT Heatwave Schoonebeek   26,7 17
Loyal Dynamite Almelo   26,15 18
No Surrender Delfzijl   26,1 19
King Kidz Hoogeveen   26,05 20
All Star Heroes Assen   26 21
In-Extenso Base Beilen   25,1 22
Blacklights Zuidbroek   24,1 22
         
Cheerdance 10-13 jaar No-Rules  SCORES  EINDSTAND
         
Mk Pearls Den Haag   25,7 1
Cheer Stars Winschoten   25,6 2

BLOK 2

  VESTIGING      
Jazz 14-17 jaar No-Rules  SCORES  EINDSTAND
DIF Inspirational Arts Leeuwarden / Akkrum   29,5 1
DIF United Hunters Leeuwarden / Akkrum   28,7 2
DIF True Motion Leeuwarden / Akkrum   28,3 3
Future Stars Nijverdal   27,9 4
MK Secret  Den Haag   27,8 5
MDC Senior     26,5 6
         
Streetdance Hip Hop 6-9 jaar First Contact  SCORES  EINDSTAND
Future Crew Marum   28,1 1
Notorius Delfzijl   27,4 2
DIF Fresh Generation Leeuwarden / Akkrum   26,6 3
DCT Lill’ Energy Schoonebeek   25,85 4
Kingsize Assen   25,8 5
Epic Dancecrew Hasselt   25,1 6
         
Showdance 6-9 jaar No-Rules  SCORES  EINDSTAND
  Leeuwarden / Akkrum   26,8 1
Mk Shake The Room  Den Haag   26 2
         
Streetdance Hip Hop 6-9 jaar No-Rules  SCORES  EINDSTAND
Lil Smash Marum   29,8 1
Boost Marum   28,4 2
058 Mini Leeuwarden   28,2 3
DCT No Mercy Schoonebeek   27,6 4
Big Time Assen   27,1 5
Girls with Attitude Hoogeveen   26,6 6
DIF Attitude On! Leeuwarden / Akkrum   26,4 7
So Fly Delfzijl   25,9 8
Streetdance Hip Hop 14-17 jaar First Contact  SCORES  EINDSTAND
Future Jr Steenwijk   28,4 1
C-force Delfzijl   28,1 2
Mayor DC Hasselt   27,5 3
Latest Originals Haren   27,3 4
Bstrong Marum   27 5
St8ment Marum   26,7 6
Noise Delfzijl   26,6 7
Red Enemies Steenwijk   26,2 8
D-Fusion Crew Emmen   26,1 9
Interflow Assen   25,6 10
DIF Female Explode Leeuwarden / Akkrum   25,5 11
Diversity Delfzijl   25,1 12
         
Streetdance Hip Hop 14-17 jaar No-Rules  SCORES  EINDSTAND
Double O Team Emmen   30,8 1
The Monsters Groningen   30,3 2
Chase Marum   30,2 3
Hysteria Veendam    29,4 4
058 M Leeuwarden   29,2 5
058 XS Leeuwarden   29,1 6
D-Quality Emmen   28,9 7
DIF Limitless Leeuwarden / Akkrum   28,4 8
Epic Nation Veendam    28,3 9
D-Hunters Winschoten   28,3 9
DCT Reload Schoonebeek   28,1 11
DIF Junior Revolution Leeuwarden / Akkrum   28 12
The Managers Assen   27,8 13
Outsiders Assen   27,6 14
X-treme Energy Kijndijk    27,5 15
Soul Collective Hoogeveen   27,3 16
So Impressive Hoorn   27,1 17
DCT 24 – 7 Schoonebeek   27 18
Lost Dynasty Almelo   26,9 19
Go Wild Enschede   26,8 20
N.R.G  Haaksbergen   26,2 21
Strong Elements Almelo   25,5 22
No Limit Almelo   25,3 23

BLOK 3

Streetdance Hip Hop 18+ jaar First Contact  SCORES  EINDSTAND
Illusion Marum   27,7 1
Overload Roden   26,7 2
Artemis Marum   26,2 3
Strong Vibes  Leeuwarden   26,05 4
Devotion  Leeuwarden   26 5
DSI Impose Assen   25,7 6
D-fined Delfzijl   25,7 6
CG-Squad Emmen   25 8
Unit Marum   24,9 9
         
Hip Hop  12-16 jaar Rules  SCORES  EINDSTAND
Unlocked Emmen   68,75 1
Youth Impact Assen   65,75 2
XTRordinary Dokkum   60,5 3
         
Showdance 14-17 jaar No-Rules  SCORES  EINDSTAND
Oxygym Juniors Veendam    30,5 1
Prisoners Winschoten   29,7 2
Enjoy Coevorden   26,6 3
         
Streetdance Hip Hop 18+ jaar No-Rules  SCORES  EINDSTAND
Supreme Marum   30,4 1
058 XL Leeuwarden   29 2
058 L Leeuwarden   28,9 3
DSI Fusion Assen   28,8 4
2XL Crew Hoogeveen   28,7 5
DivergentDC Veendam   28,6 6
DCT Change Schoonebeek   27,5 7
B-united Wezep   27,3 8
Femine Roots Haren   27,3 9
Midnight Poison Emmeloord   27,25 10
SALT Zwolle   27,2 11
In-Extenso Squad Beilen   27 12
Bonkerz Assen   26,9 13
Urban Dance Formation Kijndijk    26,4 14
Shockwave Emmen   25,9 15
The Raisins Amsterdam   25,6 16
Trill Stands Almelo   25,2 17
DCW Be Creative Winschoten   0  
         
Hip Hop  14+ jaar Rules  SCORES  EINDSTAND
Urban Inspiration Emmen   72,75 1
Solid Ground Delfzijl   72 2
Feel Your Moves Unity Assen   69,775 3
Candy Soda Popcorn Roden   69,75 4
Equality Assen   69,5 5
The Future Steenwijk   69,25 6
Diversity Crew Drachten   68 7
Next Episode Crew Nijverdal   67,5 8
         
Jazz 18+ jaar No-Rules  SCORES  EINDSTAND
Disguise Nijverdal   28,1 1
MK True Pain  Den Haag   26,5 2
         
Showdance 18+ jaar No-Rules  SCORES  EINDSTAND
Power Dance Squad Coevorden   29,2 1
DCW Demoteam Winschoten   28,9 2
         
JAZZ 14+ jaar Rules  SCORES  EINDSTAND
DCW Like This Winschoten   74 1
Fierce Nijverdal   73 2
Clean Movement Factory  Hoofddorp    62,5 3

Soneo Dance Challenge de citystage – Double Dance

DDA 6 t/m 9   Eindscore
Duo Penotti – Enschede 67,65 1
Sacha & Chanel – Winschoten 67,5 2
Maud & Gwen – Winschoten 62,9 3
Double Dance Cheer    
     
DD-HHR 10 t/m 13 Eindstand Eindscore
Kaya en Emilie – Den Haag 72,35 1
Stacey en Willemijn – Den Haag 69,8 2
Double Dance Allstyle    
     
DDA 10 t/m 13 Eindstand Eindscore
Ranitha & Serafyna – Assen 75,25 1
Kaya en Emilie – Den Haag 72,6 2
Double Trouble  –  Emmen 70,1 3
Mantano & Anna – Winschoten 69,7 4
Stacey en Willemijn – Den Haag 69,25 5
Lotte & Noortje – Haren 64,65 6
 Amber & Rowen- Roden 63,75 7
Nailed It  –  Almelo 63,45 8
Manuel & Jennely – Winschoten 62,15 9
     
Madelief & Diyar – Almelo 61,85 10
Double Dance Hip Hop    
DD-HHR 10 t/m 13 Eindstand Eindscore
Arwen & Ezra  –  Schoonebeek 75,05 1
B2B  –  Emmen 74,9 2
Matano & Manuel – Winschoten 70,8 3
Bas & Quinn  –  Steenwijk 69,25 4
Lynn & Merel  –  Winschoten 69,25 4
Rosa Lynn & Ploy – Schoonebeek 69,2 6
Britt & Yara  – Schoonebeek 67,9 7
Janinde & Marit – Winschoten 67,15 8
Emma & Nikky  – Hoorn 66,55 9
Anouk & Shayan  – Winschoten 62,8 10
Daimy & Alex – Winschoten 59,75 11
Dance Illusion – Groningen 57,25 12
Joyce & Faye  –  Wezep 56,75 13
Noa & Ilse – Wezep 56,25 14
     
Double Dance Jazz    
DD-JR 10 t/m 13   Eindscore
Elise & Lois   –  Winschoten 68,45 1
Micklin & Bente  –  Winschoten 65,25 2
Noa & Isabelle  — Winschoten 63,4 3
     
Double Dance Allstyle    
DDA 14+ Eindstand Eindscore
Leroy & Jara  –  Hoogeveen 76  
No Limit  –  Emmen 74,75 2
M&M  –  Emmen 71 3
C & A –  Emmen 69,75 4
Hannah & Maaike  –  Haren 68 5
Loes & Emma  –  Haren 66,75 6
Mariska & Lola  –  Hoorn 62,35 7
Belal & Kimberley –  Almelo 61,95 8
     
Double Dance Jazz    
DD-JR 12 t/m 16 Eindstand Eindscore
Fauve & Kimberly – Hoofddorp 71,65 1
     
Double Dance  Cheer    
DD-FCHR 12 t/m 16 Eindstand Eindscore
Chloe & Natascha – Den Haag 72,9 1
     
Double Dance Hip Hop    
DD-HHR 12 t/m 16 Eindstand Eindscore
No Type  –  Emmen 79,1 1
Suhayla & Mares – Winschoten 75,1 2
X-Treme  –  Hoogeveen 69,15 3
Savage  –  Emmen 67,8 4
     
Double Dance Hip Hop    
DD-HHR 14+   Eindscore
TC Rock  –  Haaksbergen 74,25 1
Louise & Lonneke – Schoonebeek 70,5 2
Nina & Anouk – Steenwijk 69,2 3
Devious  –  Almelo 66,35 4

 

 

Wijzigingen en fouten voorbehouden.
Aan deze pagina kunnen geen rechten worden ontleend.